מניעת נעדרים בישראל ובעולם

פרויקט שלקח שנתיים לבנייתו תוך השקעות רבות זיכתה ודירגה אותנו למקום הראשון במניעת נעדרים ואו הצלת חולה במצוקה ברגע אמת. על כן, לא נמתין שיקירנו יהיה הנעדר הבא. במילים אחרות, מדוע לייצר את הנעדר הבא ביודעין או ברשלנות תם, ובמיוחד שלרשותנו הכלים הטובים בעולם לשם מניעת הנעדר או הצלת החולה הבא בישראל או בעולם בכלל.

 

למי השירות מיועד
חולי אלצהיימר, דמנציה, מחלות נפילה, מחלות לב, סכרת מבוגרים ועוד…
ניתן להכניס לסל הצרכנים גם ילדים, ספורטאים, או לכל גוף הדורש מעקב אחר יקיריו או עובדיו.

 

טייפון 365 ו-128

כיצד השירות עובד
לרשות המזמין עומדת אפליקציית שליטה, מוקד לנייד טייפון365 או למחשב טייפון-128 אליהם מחובר/ים "האחראי/ם" וכו'. למשתמש קצה "החולה / הילד" שתי אפשרויות. להתקין בנייד האישי אפליקציית טורנדו-10 או לשאת מכשיר דולב-10. כדי להמחיש ולהבין כיצד זה עובד בנינו עבורך סיור וירטואלי – דמו להמחשת המערכת בכף ידך.

דולב-10

טורנדו-10

 

המחשת, סימולציית מצב

התקנת המערכת אצל משתמש קצה ואצל האחראים:
משתמש הקצה הראשון הוא "סבא אליהו", והוא מחזיק באפליקציית טורנדו-10 בנייד שלו או / וגם את הדולב-10. הם פועלים עצמאית ללא תלות או קשר אחד לשני. "האחראי" על סבא אליהו הוא "הבן מאיר" ולגיבוי נוסף גם "הבת בתיה". למאיר ובתיה תותקן אפליקציית שליטה בנייד טייפון-365 אליה מתחברים עם שם משתמש וסיסמא ייעודית, לא מוגבל במספר מתחברים. כעת מאיר ובתיה כל אחד במכשיר הנייד האישי יראו באופן קבוע את מיקומו של סבא אליהו בזמן אמת. זה כבר יתרון משמעותי. פרט חשוב, באפליקציית הקצה בנייד וגם במכשיר ה- דולב-10 ישנו לחצן מצוקה.

הסימולציה:
נדמה מצב מצוקה. סבא אליהו לא מוצא את הדרך חזרה הביתה או שפתאום הוא מרגיש חולשה ייתרה או בריאותית ושממש רע לו והוא זקוק לסיוע מיידי של ממש. ברגע לחיצה על לחצן המצוקה תשלח התראת מצוקה למאיר ובתיה שיתקבל אצלם תוך פחות מדקה כולל המיקום של סבא אליהו והם יחד או כל אחד לחוד יחלו את הפעולות הנדרשות לעזרתו או אפילו הצלתו.

התראה נוספת, קיימת והיא כאשר האפליקציה או המכשיר מקבלים מכה חלשה או חזקה ונניח שהמכשיר נפל לסבא אליהו, או שסבא אליהו נפל בעצמו. במקרה כזה המכשיר ישדר התראת מכה לאחראים.

התראה נוספת מובנית, בדולב-10. ישנו חיישן המזהה "מצב אור או חושך". פרט זה חשוב למי שצריך את האופציה ולדוגמא יציאה מהבית בשעת לילה או הכנסתו לכיס או הוצאתו וכדו'.

התראה חשובה נוספת, ניתן לגדר אזור (לייצר פוליגון) שאם משתמש הקצה יצא או נכנס אליו או ממנו תתקבל התראה בהתאם.

 

מעלה נוספת:
עם כל זה, שהאחראים מאיר ובתיה שולטים במצב. ניתן לשכור את שרותי "מוקד אטלנטיס" בשילוב מבצעי בשטח של "יחידת בראל" במקרה שסבא אליהו לחץ מצוקה או נפל הרחיק ייתר הנדרש ויצא מהאזור המגודר שלו אז בוודאי שתשודר התראה ובהתאם גם תצא תגובת המענה.

השירות מוגש עד לכף ידך, כי ככה מצילים חיים ולא מחכים עד לנעדר הבא.

 

⇐ צור עמנו קשר עכשיו >>>
⇐ או ע"י הזמנה מקוונת  >>>

 

Print Friendly, PDF & Email